casino siteleri

Bayram tatilinde mesire alanları doldu taştı

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 13 Nisan 2024 11:16
Bayram tatilinde mesire alanları doldu taştı
Sivasta hava sıcaklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle vatandaşlar bayram tatilini mesire alanında değerlendirdi.Türkiyenin en büyük ikin
Sivasta hava sıcaklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle vatandaşlar bayram tatilini mesire alanında değerlendirdi.
Türkiyenin en büyük ikinci yüz ölçümüne sahip olan Sivas, İstanbul başta olmak üzere çeşitli şehirlere göç veren kentlerden birisi. Gurbette yaşayan Sivaslılar, Ramazan Bayramının yaklaşması sebebiyle memleketleri Sivasa akın ettiler. Havaların sıcak olmasını değerlendirmek isteyen vatandaşlar bayram tatilinin son günlerini mesire alanında geçirdiler.
Asıl bayram çocuklar için oldu
Paşabahçe mesire alanının aileyle piknik yapmak, zaman geçirmek için çok güzel bir yer olduğunu belirten Ahmet Kaya, Bayram tatilini burada değerlendirmek istedik. Biz mutluyuz, çocuklar mutlu. Bayram gayet iyi geçiyor. Asıl bayram çocuklar için oldu. Bahar havasını çocuklarımızla zaman geçirerek değerlendiriyoruz şeklinde konuştu.
Hem çocuklara hem de kendimize vakit ayırmaya çalışıyoruz
Yoğun bir iş temposunun ardından bayram sonu ailesiyle gelip vakit geçirmek istediklerini ifade eden Işık Kırım, "Birkaç gündür havalar soğuktu. Bugün de havanın iyi olmasıyla çocuklarımızı da aldık geldik. Mangal, semaver yapacağız. Çocuklar da şu an parkta oyun oynamaya gitti. Hem onlara hem de kendimize vakit ayırmaya çalışıyoruz dedi.
Güzel havayı değerlendirmek istedik
Azize Kayalar, hem bayramı geçirmek hem de babasının ölüm yıl dönümü onu yâd etmek için İstanbuldan geldiğini belirterek, Güzel havayı değerlendirmek istedik. Geniş bir aileyiz. Hepimiz bir arada olduğumuzdan dolayı mutluyuz ifadelerini kullandı.