casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

"Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık" isimli tiyatro oyunu sahnelenecek

Kültür-Sanat Haber Girişi : 07 Şubat 2024 13:59
Elazığ Belediyesi tarafından Filistinde yaşanan insanlık dramı için farkındalık oluşturmak amacı ile Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık isimli tiyatro oy
Elazığ Belediyesi tarafından Filistinde yaşanan insanlık dramı için farkındalık oluşturmak amacı ile Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.
Elazığ Belediyesi, İsrail tarafından Filistinlilere karşı işlenen insanlık suçlarını gündemde tutmaya ve farkındalık çalışmalarıyla Gazze halkının yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Vazgeçtiklerin Kadar Özgürsün ana temasıyla Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık isimli tek perdelik tiyatro oyunu sahnelenecek. Elazığlı tiyatro sanatçısı ve oyun yapımcısı Yakup Keskinin kaleme aldığı oyun, 8 Şubat Perşembe günü saat 19.30da Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezinde Elazığlılar ile buluşacak. Kenan Korkmaz ve Şenol Karanın oyunculukları ile hayat bulacak tiyatro oyunu, ücretsiz olacak.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık isimli tiyatro oyununa bütün vatandaşlar davet edildi.