casino siteleri

Bu enkazı ancak güçlü bir hükümet ayağa kaldırabilir

POLİTİKA Haber Girişi : 28 Mart 2024 14:32
Bu enkazı ancak güçlü bir hükümet ayağa kaldırabilir
Bu enkazı ancak güçlü bir hükümet ayağa kaldırabilir

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Hükümetin desteği olmadan bu enkazı belediyelerin kendi imkanları kaldırma durumu söz konusu değil dedi.

Deprem konutları

 


31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesinde saha çalışmalarını sürdüren AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Yeşilçam, Mehmet Buyruk Caddelerini ziyaret ettikten sonra Fidancılar ve Peyzajcılar Sitesi ile Sebze ve Meyve Hal Binasında esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 

YouTube Haber arası


Esnaf ve vatandaşların AK Partiyi olan teveccühünün kendilerini mutlu ettiğini kaydeden AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Hükümetin desteği olmadan bu enkazı belediyelerin kendi imkanları kaldırma durumu söz konusu değil ifadelerini kullandı.

6 Şubatta yaşanan asrın felaketinde yıkılan Malatyayı merkezi hükümetin ve belediyelerinin uyumlu çalışması ile ancak ayağa kaldırabileceklerini belirten Taşkın, Vatandaşlarımızın da bu durumun farkında olması bizlerin motivasyonunu arttırıyor. Artık seçim öncesi son virajı dönüyoruz. Şimdiden 31 Mart seçimlerinin şehrimiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.