casino siteleri

Durmadan yorulmadan hizmet edeceğiz

POLİTİKA Haber Girişi : 27 Mart 2024 16:04
Durmadan yorulmadan hizmet edeceğiz
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Hizmet bayrağını biraz daha öteye taşımak için gayret edeceğiz dedi.

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Hizmet bayrağını biraz daha öteye taşımak için gayret edeceğiz dedi.
Seçim çalışmalarına Şehitfevzi ile Hanımınçiftliği Mahallelerinde devam eden AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, göreve seçilmeleri halinde, hizmet bayrağını biraz daha öteye taşımak için gayret edeceklerini söyledi.

Deprem konutları

 


AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, AK Parti Malatya Milletvekilleri İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Abdurrahman Babacan, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhanında katıldığı programda konuşan Taşkın, Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güderin bıraktığı yerden hizmet bayrağını biraz daha öteye taşımak için gayret edeceğiz Gecemiz gündüzümüz olmayacak durmadan yorulmadan sizlerin hizmetinde olacağız şeklinde konuştu.

 

YouTube Haber arası


Şimdiden 31 Mart zaferi hayırlı olsun
Depremin hemen ardından yapımlarına başlanan binlerce kalıcı konuttan yaklaşık 8 bin konutun tamamlanarak hak sahiplerine teslim ediğini kaydeden AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Şehitfevzi ile Hanımınçiftliği Mahallelerimiz bugüne kadar Cumhurbaşkanımıza büyük destek verdi. İnanıyoruz ki bu mahallelerimiz 31 Mart seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza moral ve motivasyon manasında en yüksek oranda destek verecektir. Şimdiden 31 Mart zaferi hayırlı olsun diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.