casino siteleri

Elazığ Belediyesinin karla mücadele çalışmaları sürüyor

ÇEVRE Haber Girişi : 27 Ocak 2024 13:04
Elazığ Belediyesinin karla mücadele çalışmaları sürüyor
Elazığda etkili olan kar yağışının ardından Elazığ Belediyesinin karla mücadele çalışmaları sürüyor. Elazığın bütün mahallelerinde gerçekleştirilen çalı
Elazığda etkili olan kar yağışının ardından Elazığ Belediyesinin karla mücadele çalışmaları sürüyor. Elazığın bütün mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde ulaşıma kapalı herhangi bir yol, cadde ve bulvarın bulunmadığı bildirildi.

Elazığ genelinde kar yağışının etkisini göstermesiyle birlikte, hazır halde bulunan Elazığ Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri tarafından ana arterler başta olmak üzere şehir genelinde başlatılan çalışmalar, yoğun bir şekilde devam ediyor. Greyder, küreme ve tuzlama araçları, arazöz (solisyon araçları) gibi iş makineleri ve ekiplerle birlikte Elazığın bütün mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, ulaşıma kapalı herhangi bir yol, cadde, bulvar bulunmuyor.
Merkeze bağlı köylerde de karla mücadele çalışmalarına devam eden ekipler, ulaşımın aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için kar küreme, tuzlama ve solüsyon uygulaması gerçekleştirmeye devam ediyor.