casino siteleri

Elazığda özel bireyler Kürsübaşı etkinliğinde doyasıya eğlendi

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 16 Mayıs 2024 14:58
Elazığda özel bireyler Kürsübaşı etkinliğinde doyasıya eğlendi
Elazığda özel bireyler, El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen "kürsübaşı" etkinliğinde doyasıya eğlendi.10-16 Mayıs Engel
Elazığda özel bireyler, El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen "kürsübaşı" etkinliğinde doyasıya eğlendi.
10-16 Mayıs Engeliler Haftası çerçevesinde El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde Kürsübaşı etkinliği düzenlendi. Elazığ ve Harput yöresine ait türkülerin seslendirildiği programda özel bireyler ve aileleri doyasıya eğlendi.
Engelliler Haftasına istinaden özel bireylere yönelik program düzenlediklerini dile getiren Dernek Başkanı Onur Şahin, Bugün de Kürsübaşı etkinliği düzenledik. Bir nebze de olsa destek olabilmek amacıyla program yaptık. Buradaki kardeşlerimizle çok güzel bir gün geçirdik. Hep birlikte eğleniyoruz dedi.
Kurum yetkilisi Ezgi Bal da, Engelli ve özel bireylerimize yönelik müzik ve eğlence etkinlikleri düzenlendi. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Tüm engellilerin ve özel bireylerin Engelliler Haftasını kutluyorum diye konuştu.