casino siteleri

Enkazlara balonlar ve karanfiller bırakıldı

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 07 Şubat 2024 09:28
Enkazlara balonlar ve karanfiller bırakıldı
Depremin derinden yaraladığı Adıyamanda enkazlara balon ve karanfil bırakıldı.Çocuk Evleri Derneği üyeleri, 6 Şubat depreminin 1inci yıl dönümünde, kent
Depremin derinden yaraladığı Adıyamanda enkazlara balon ve karanfil bırakıldı.
Çocuk Evleri Derneği üyeleri, 6 Şubat depreminin 1inci yıl dönümünde, kent merkezinde çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği enkazlara balon ve karanfil bıraktı. Siyah ve beyaz balonlar ile karanfillerin bırakıldığı enkazda ölenler anıldı.
Depremi ve depremde hayatını kaybedenleri hiçbir şekilde unutmayacaklarını dile getirerek böyle bir çalışma yaptıklarını söyleyen Çocuk Evleri Derneği Genel Başkanı Muhammed Delibaş, Burası Zümrüt İnşaat Enkazı. Burası çoğu enkazdan bir tanesi, burada sadece 3 tane canlı çıktı, yüzden fazla kaybımız var bu enkazda. Sabah saat 6 gibi bu enkaza geldik. Enkazda sesimi duyan var mı diye bağırdık. O gün olduğu gibi tekrardan cevap alamadık. Uçan balonları enkaza astık, karanfiller bıraktık, oyuncaklar bıraktık enkaza. Sadece burada yitirdiğimiz canlar için değil, Adıyamanda, Hatayda, Kahramanmaraşta, yitirdiğimiz canlar için bu enkazda anma programı gerçekleştirdik diye konuştu.