casino siteleri

İmranlısporun yeni transferi Yattara, Sivasa geldi

Spor Haber Girişi : 24 Şubat 2024 20:57
İmranlısporun yeni transferi Yattara, Sivasa geldi
Sivas Süper Amatör Lig takımlarından İmranlıspora transfer olan İbrahim Yattara kente geldi.Tarifeli uçakla Sivas Nuri Demirağ Havalimanına gelen Yattar
Sivas Süper Amatör Lig takımlarından İmranlıspora transfer olan İbrahim Yattara kente geldi.
Tarifeli uçakla Sivas Nuri Demirağ Havalimanına gelen Yattarayı burada İmranlısporlu taraftarlar karşıladı. Gineli eski milli futbolcuya İmranlıspor Kulüp Başkanı Adnan Avcı ile kulüp yöneticileri eşlik etti. Yattara kendisine verilen İmranlıspor atkısını da boynuna taktı.

Yattara: "İnşallah şampiyon oluruz"
Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Yattara, İmranlısporda hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Yattara, "Buraya geldiğim için mutluyum. Başka şehre geldim. İnşallah hedefimiz şampiyonluk ve BALa çıkmak. İnşallah hedefime ulaşacağım. Futbol oynamak kolay değil. Belli bir yaştan sonra gençlerle oynamak biraz zor ama inşallah ben elimden geleni yapmaya çalışacağım. İnşallah şampiyon olacağız ve BALa çıkacağız" dedi.

Adnan Avcı: "Yattarayı anlatmaya gerek yok"
İmranlıspor Başkanı Adnan Avcı ise, "Yattaraya bizleri kırmayıp buraya kadar geldiği için tüm İmranlı adına teşekkür ediyoruz. Futboluyla Trabzonsporda destanlar yazan sadece Türkiyenin değil tüm dünyanın takip ettiği ünlü bir futbolcu kendisi anlatmaya gerek yok. İnşallah bu saatten sonra biz hep beraberiz. Bu transfer sürecinde bizi yalnız bırakmayan Engin Karataşa çok teşekkür ediyorum. Bu transferdeki emeği çok büyük. Yattaraya da tekrar hoş geldin diyoruz. İnşallah yarın Cumhuriyet Üniversitesi maçına tüm İmranlılıları bekliyoruz" diye konuştu.
Yattara daha sonra konaklayacağı otele geçti. 43 yaşındaki futbolcu için yarın kentte imza töreni düzenlenecek.