casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Kahramanmaraşlı şehidin konteyner kentteki baba ocağında hüzün hakim

Asayiş Haber Girişi : 13 Ocak 2024 11:01
Kahramanmaraşlı şehidin konteyner kentteki baba ocağında hüzün hakim
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde, bir üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Müsl
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde, bir üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemirin acı haberi, Kahramanmaraştaki anne ve babasına ulaştı. Şehidin ailesinin kaldığı konteyner ve çevresi Türk bayraklarıyla donatıldı.
Pençe-Kilit Harekatı bölgesine yapılan saldırıda şehit olanlardan Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemirin ailesinin depremzede olduğu öğrenildi. Konteynerde kalan aileye acı haber ulaştırılırken, Özdemirin anne ve babası gözyaşlarına boğuldu.
Şehit Özdemirin acı haberi, Merkez Dulkadiroğlu ilçesinin Şerefoğlu Mahallesindeki konteynerde yaşayan baba Ali-Ümmihani Özdemir çiftine Dulkadiroğlu Kaymakamı Fatih Çelikkaya ve yetkililer tarafından verildi. 3 çocuklarından tek oğlu olan bekar Müslümün şehadet haberiyle Özdemir çifti gözyaşlarına boğulurken, ailenin yaşadığı konteyner bölgesine Türk bayrakları asıldı.
Şehidin naaşı Dulkadiroğlunun Şerefoğlu Mahallesindeki mahalle mezarlığında bugün ikindi namazını müteakip toprağa verilecek.
Bir yıl önce göreve başlayan şehit Özdemirin tek isteğinin ise depremde yıkılan evlerinin yerine yeni ev almak olduğu öğrenildi.
Şehidin yakını İsmail Kaya, Konteynerde yaşıyorlardı. İki kız kardeşi, anne baba ve kendisi vardı. Kendisi askerlik görevine başladı, ev almak istiyordu. Allah rahmet eylesin dedi.