casino siteleri

Kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 28 Şubat 2024 17:52
Kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor
Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmalarına Alitaşı Mahallesinde devam ediyor.Şe
Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmalarına Alitaşı Mahallesinde devam ediyor.
Şehri daha güvenilir ve estetik bir hale getirmek amacıyla Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehir genelinde sürdürülen kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmaları Alitaşı Mahallesinde sürüyor.
Şehrin ulaşımı ve estetiğine yönelik çalışmaların titizlikle devam ettiğini belirten Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyamanımızı daha da yaşanılabilir bir hale getirmek için ekiplerimiz ile birlikte her durumda çalışmaya devam ediyoruz. Bugün şehrin ulaşımını daha güvenli hale getirmek için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Alitaşı Mahallesinde tahrip olan noktalarda kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmalarına devam ediyor. Şehrin ulaşımına ve estetiğine yönelik çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Memleketimize hak ettiği hizmetleri sunmak adına her türlü çalışmalarımıza devam edeceğiz diye konuştu.