casino siteleri

Malatya’yı enkaza dönüştürenler tekrar seçilirse Malatya için 100 yıllık kayıp olur

POLİTİKA Haber Girişi : 23 Şubat 2024 17:56
Malatya’yı enkaza dönüştürenler tekrar seçilirse Malatya için 100 yıllık kayıp olur
Malatya’yı enkaza dönüştürenler tekrar seçilirse Malatya için 100 yıllık kayıp olur

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, 6 Şubat depremlerinin ardından Malatyada belediye yönetiminin çok daha önem kazandığını belirterek, Bu seçimlerde Malatyanın 100 yılının temelini atacak ekip seçilecek dedi.

YouTube Haber arası


Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslanın seçim çalışmaları baba ocağı Yeşiltepede başlatıldı.
Burada gerçekleşen ziyaretlerde konuşan Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, asrın felaketinde Malatyanın büyük bölümünün enkaza döndüğünü hatırlatarak, 6 Şubat depremlerinin ardından Malatyada belediyecilik ve belediye yönetimi çok daha önem arz etti. Bundan dolayı seçimlerde sadece önümüzdeki 5 yıl için başkan seçilmiyor, Malatyanın 100 yılının temelini atacak ekip seçilecek. Son 20 yılda Malatyayı çürük beton yığını haline getirenlere, Malatyayı enkaza dönüştürenlere bu şehir tekrar teslim edilirse, Malatya için en az 100 yıllık bir kayıp olur. Yeniden Refah Partiside bu bakış acısıyla Malatya Büyükşehir ve tüm ilçelerde yönetime talip oldu. Malatyada deprem enkazının kaldırılması ve tekrardan çok hızlı bir şekilde imar ve inşa çalışmaları için Yeniden Refah Partiside sahada çalışmaktadır dedi.


Yeşilyurt ilçesinde imar konusunda çok önemli problemlerin de var olduğuna değinen Yıldırım, Yeşilyurtun baştan imar edilmesi için Yeniden Refah Partisi olarak işi ehline verdik. Bu nedenle Yeşilyurt Belediyesi için birçok şehirde önemli projeleri ve çalışmaları olan Şehir Plancısı Murat Aslanı aday gösterdik. Murat Aslandan sadece Yeşilyurt için değil, Malatyanın bütün bölgeleri içinde istifade edeceğiz. Seçim sürecinde canla başla çalışacağız diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.