casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Malatyalı depremzede çocuklara Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan sürpriz

Spor Haber Girişi : 17 Mayıs 2024 17:08
Malatyalı depremzede çocuklara Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan sürpriz
Fenerbahçe Spor Kulübü, Malatyalı depremzede öğrencileri İstanbulda 4 gün boyunca ağırladı. Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç da çocuklara forma h
Fenerbahçe Spor Kulübü, Malatyalı depremzede öğrencileri İstanbulda 4 gün boyunca ağırladı. Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç da çocuklara forma hediye etti.
Malatyanın Pütürge ilçesinde bulunan Yatılı Bölge Orta Okulundan bir grup öğretmen ve öğrenci, 4 gün boyunca İstanbulda Fenerbahçe Spor Kulübünün misafiri oldu.
Malatyalı Fenerbahçeliler Derneği ve Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı işbirliğiyle yapılan organizasyonda çocuklar, İstanbulda gönüllerince eğlenip, Fenerbahçe - Kayserispor maçını tribünde izlediler.
4 günlük İstanbul gezisinde çocuklar tarihi ve turistlik gezilerin yanı sıra, Koç topluluğu Spor Kulübü, Koç Müzesi, Fenerbahçe Müzesi ve stadyum gezi turlarına da katıldılar.
Fenerbahçe Müzesi gezisinde çocuklara sürpriz yapan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, çocuklarla uzun süre sohbet edip, sarı-lacivertli formayı hediye etti. Formaları tek tek imzalayan Koça Malatyalı çocuklar kayısı ve Ali Koçun isminin yazıldığı tişört hediye ettiler.
Fenerbahçenin Malatya ile güçlü bağlarının olduğuna belirten Başkan Ali Koç, Kulübümüz, Malatyalı Fenerbahçeliler Derneği ve Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı, çocuklarımız için çok anlamlı bir program organize ettiler. Çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek en büyük zenginliğimiz. Deprem bölgesinde bu tür organizasyonlara büyük önem veriyoruz. Malatyalı Fenerbahçeliler Derneğimiz ile Almanyada bulunan Augsburg ve Landshur Derneklerimiz, Malatyamızda 50 okulun geleneksel çocuk oyun alanlarının yapımını üstlendiler. Bazı okulların spor salonlarının tadilatlarını yapıyorlar dedi.