casino siteleri

MHPli Tabaroğulları: Hekimhan projelerimiz ile cazibe merkezi olacak"

POLİTİKA Haber Girişi : 20 Şubat 2024 15:52
MHPli Tabaroğulları: Hekimhan projelerimiz ile cazibe merkezi olacak
Cumhur ittifakının MHPli Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Tabaroğulları, Hekimhanda
Cumhur ittifakının MHPli Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Tabaroğulları, Hekimhanda görüştükleri her insandan, Hekimhannın hizmetler konusunda yaşadığı sıkıntıları dinlediklerini vurgularken, Hekimhan projelerimizle cazibe merkezi olacak dedi.
Hekimhannın bölgesinde gelecekte il olmaya namzet bir yerleşim bölgesi olduğuna dikkat çeken ve Hekimhanı projeleriyle 100 bin nüfusa göre planladıklarını hatırlatan MHPli Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, İnsanlarımızla bir araya geldiğimizde gördüğümüz şey, Hekimhan hak ettiği ve alamadığı hizmetler konusunda şikayetçi. Hekimhanlı ilçesinin potansiyelinin farkında ve bir şeylerin değişmesini arzuluyor. Bu seçim Hekimhannın seçimi, ben bu işi görev olarak gördüğüm için aday oldum. Büyük projelerimiz var, bunları tek tek anlatıyoruz. Hekimhan projelerimizle cazibe merkezi olacak. İnsanlarımız bu beldede yaşamaktan mutlu olacak. Çocuklarımız, gençlerimiz, ailelerimiz Hekimhanda yaşamanın keyfine varacak. Bu bereketli topraklarda arzu ettikleri hizmetlere ulaşacaklarşeklinde konuştu.
Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz"
Sahada cumhur ittifakı olarak bir bütünlük içerisinde çalışıldığını belirten Tabaroğulları, "2 Cumhur ittifakı demek hizmet demek, güçlü belediyecilik demek. Biz bu gücün Hekimhanda hizmete dönüşmesini sağlayacağız. Kapı kapı dolaşıp esnaflarımızı, ev hanımlarını, gençleri çocukları dinliyoruz. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz dedi.
Cumhur ittifakının MHPli Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, ilçe merkezinin yanı sıra Güzelyurt, Kurşunlu ve mahallelerde ziyaretlerde bulunuyor.