casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Nusret öncü Belediye Başkan adayı oldu

Özel Haber Haber Girişi : 11 Eylül 2023 21:04
Nusret öncü Belediye Başkan adayı oldu
Nusret öncü Belediye Başkan adayı oldu

 

Deprem konutları

Nusret Öncü 2024 yerel seçimlerinde  Pütürge Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Yeni Malatyaspor eski As Başkanı olan aynı zamanda Kickboks & Muaythai Teknik Direktörü Türkiye Milli Takım kickboks Fed Koordinatörü Nusret Öncü Pütürge Belediye Başkanlığına Bağımsız olarak aday olduğunu duyurdu.

 

Pütürge Belediye Başkan Adayı Nusret Öncü'nün yaptığı açıklamada "Ben bugünün adamı değilim.
Doymak için geldiğimiz topraklardan, doğduğumuz topraklara dönüyoruz.


İnsanın doyduğu topraklara sadece ekonomik bağı vardır; ancak doğduğu topraklara; ekonomik borcun yanında vefa ve gönül borcu olur.
Şimdi biriktirdiklerimizin üzerine koyarak Pütürgeye hizmet zamanıdır.


“Ben buralıyım bu memleketin dertleriyle sorunlarıyla iç içeyim, memleketin hayallerini arzulayan bir insanım, bu memlekete bir vicdan borcu olan bir insanım. Bu memlekete vicdan borcumuzu ödemek için geldim.


Evet heyecanımız var, ideallerimiz var, borcumuz var.


Amacım, küçülen değil büyüyen bir Pütürge idealini gerçekleştirmektir ve  göç veren değil göç alan bir ilçe olmasına ve yaşamak için tercih edilen Pütürge olmasına katkı sunmaktır.


Benim gayem halkımıza hizmettir. Hiç bir zaman benim makam ve mevki talebim olmamıştır. Bugünkü adaylığımda Halkımızın talebi üzerine olmuştur. Halkımıza hizmet etmek şereftir, onurdur. Bizim telefonlarımız halkımıza 24 saat açıktır. Halkımızın derdiyle dertleniyoruz, sevinciyle biz de mutlu oluyoruz. Allah'ın katında da bunun değeri büyüktür. Devletimizin ve milletimizin çıkarlarını hep kendi çıkarlarımızın üstünde tuttuk. 'İnsanların en hayırlısı insana faydalı olandır' anlayışıyla bu yolda Pütürge Hizmet etmeye halkımızla  birlikte yürüyeceğime söz veriyorum.

YouTube Haber arası

Şimdi başlamak zamanı, 
BAŞLIYORUZ!" Dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.