Diğer Haber Girişi : 11 Ekim 2021 12:33

Pırlanta Küpe

Hanımların güzelliklerine güzellik katan takılar her sene çok daha çok çeşitlenmekte ve modayı yakından takip eden hanımların ilgisine sunulmaktadır. Örneğin günümüzde pırlanta küpe ve pırlantalı modeller oldukça moda olmuştur. Parmaklara ve bileklere ışıltı katan pırlanta artık hanımların kulaklarında durarak onların yüzünde hoş bir parıltı olmasını sağlamaktadır. Bu pırlanta küpeleri sadece hanımlar değil aynı zamanda beylerde severek kullanmaktadır. Birbirinden farklı modeli bulunan küpeleri çeşitli bileklik ve yüzük modelleriyle kombin yaparak kullanmakta mümkündür.  Böylece hanımlar şık olmak ya da kombinlerine biraz ışıltı katmak istediklerinde bunları rahatlıkla kombinlerine dahi edebilmektedir.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

 

Pırlanta Küpleriniz İçin Kombin Önerileri

Dutpınar haber arası

Işıltısıyla insanların gözlerini kamaştıracak pırlanta küpe modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız öncelikleözel günlerde giymek için sallantılı küpeleri tercih etmenizi öneririz. Kulaklarınızdan sarkan sade pırlantaların sizi mutlu etmeyeceğini düşünüyorsanız etrafına pırlanta dizilmiş olan safir ya da zümrüt modelleri de tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda da sarkan küpeler hoş durabilir. Ama sarkmaları yanında tehlikelerde getireceğinden tektaş modelleri seçmeniz daha doğru olacaktır. İçi pırlantalarla doldurulmuş desenli küpeler ise spor giyinen hanımlar için daha uygundur. Birbirinden güze modellere bakmak için  https://www.lizaypirlanta.com/kupe sitesine uğramanızı tavsiye ederiz

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.