casino siteleri

Sami Er Arapgir'de

POLİTİKA Haber Girişi : 26 Mart 2024 12:58
Sami Er Arapgir'de
Sami Er Arapgir'de

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, seçim gezileri kapsamında Arapgir ilçesini ziyaret etti. Burada esnaflar ve bazı mahalleleri dolaşan Sami Ere hemşerilerinden tam destek geldi.

Deprem konutları


31 Mart yerel seçimlerine sayılı günlerde kala tempoyu arttıran AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, beraberinde MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök ile Arapgiri ziyaret etti. İlçe girişinde AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayı Çetin Özdemir ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Er, daha sonra ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. MHPli Gök ile esnafları dolaşarak destek isteyen Sami Ere Arapgirliler tam destek verdi.


Er, Bugün doğduğum büyüdüğüm şehir Arapgirde coşkulu bir buluşma gerçekleştirdik diyerek gösterilen ilgi ve alakadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçe merkezindeki ziyaretlerinin ardından Yaylacık, Koru ve Ormansırtı Mahallelerini ziyaret etti.


Burada da vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Sami Er, göreve geldiklerinde yapacakları projeleri anlattı ve 31 Mart akşamı doğup büyüdüğü Arapgirden rekor bir oy istedi.
Malatyanın 6 Şubat depremlerinde büyük yara aldığını ve en çok yıkımın yaşandığı ikinci il olduğunu belirten Sami Er, göreve geldiklerinde en temel görevlerinden birinin de şehri kısa sürede ayağa kaldırmak olduğunu söyledi. Merkezi hükümet tarafından deprem bölgelerine ciddi bir kaynak ayırıldığını ifade eden Er, Şu anda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı öncülüğünde TOKİ ve Emlak Konutun Malatyada hızla yaraları sarma adına çalışmaları sürdürüyor. Gerek kalıcı konutlar gerekse işyerlerinin yapımının biran önce tamamlanması adına ekipler sahada 7/24 çalışıyor. Bizlerde göreve geldiğimizde özellikle TOKİ ve Emlak Konut deneyimimiz, oraları iyi bilmemizin de verdiği bir artı ile bu çalışmaların daha da hızlandırılmasını sağlayacağız. Deprem bölgesine aktarılan kaynakların daha hızlı gelmesini ve şehrin biran önce ayağa kalkması için ekibimizle gece gündüz demeden çalışacağız dedi.
Büyükşehir Belediyesi ile ilçelerinin uyum içerisinde olmasının da önemine değinen Sami Er, Hizmetlerin daha hızlı gelmesi için büyükşehir ile ilçe belediyelerin bir uyum içerisinde olması gerekiyor. Arapgirde adayımız Çetin Özdemir, belediyecilik deneyimi olan bir arkadaşımız.

YouTube Haber arası

İnşallah Arapgirde Çetin Özdemiri Malatyada da bizleri rekor bir oyla seçeceğinizden kuşkum yok. Ayrıca son günlerde özellikle muhalefet adaylarının halkı manipülede etmek için anketlerde bizleri düşük gösterdiğini duyuyoruz. Bizler her zaman saha araştırmalarını belli periyodlarla yapıyoruz ve şundan emin olun biz kesinlikle açık ara öndeyiz. 31 Mart günü halkımız sandıkta en büyük anketi belirleyecektir. Sizlere güveniyorum diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.