casino siteleri

Sami Er Malatya ve tüm ilçeleri el birliği ile ayağa kaldıracağız”

POLİTİKA Haber Girişi : 26 Şubat 2024 15:38
Sami Er Malatya ve tüm ilçeleri el birliği ile ayağa kaldıracağız”
Sami Er Malatya ve tüm ilçeleri el birliği ile ayağa kaldıracağız”

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Kuluncak ilçesinde Cumhur İttifakının MHPli adayı Erhan Cengizin seçim ofisi açılışına katıldı. Burada konuşan Sami Er, göreve geldiklerinde Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçeler ile uyum içerisinde çalışacaklarını belirterek bu şehri el birliği ile ayağa kaldıracaklarını söyledi.

Deprem konutları


Yerel seçimler öncesi çalışmalara hız veren AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Kuluncak ilçesinde Cumhur İttifakı adayı olan MHPli Erhan Cengizin ilçe seçim bürosu açılışına katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışa AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP MYK Üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş, AK Parti İl Başkanı Namık Gören, MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, MHP Kuluncak Belediye Başkanı ve adayı Erhan Cengiz ile çok sayıda partili ve Kuluncaklılar katıldı.


Açılış konuşmalarının ardından söz alan AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, kendilerini büyük bir coşku ve kalabalıkla karşılayan Kuluncaklılara teşekkür ederek 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı olarak hem Kuluncakta hem de Malatyada rekor bir oyla seçileceklerini söyledi. Belediyeciliğin canlı bir mekanizma olduğunu ifade eden Sami Er, Kuluncak Belediye Başkanımız ve adayımız Erhan kardeşimiz ilçede belediyecilikte vatandaşa dokunmadığı yer kalmamış, her alanda güzel işlere imza atmış. Bize çok az iş bırakmış maşallah, ama bizim yapacağımız çok işler var. İnşallah göreve geldiğimizde el birliğiyle beraber sırt sırta vererek yarım kalan işleri de tamamlayacağız dedi.Geçmişte Malatyada İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevi esnasında birçok hizmeti ilçe ve köylere götürdüklerini dile getiren Er, Her kalemde hedeflenenden 4-5 kat fazla iş ürettik. Biz bunu aynı ekipmanla aynı yakıtla aynı insan gücüyle ve aynı personelle yaptık. Şimdi kafamda bir planlama yaptım ve Allahın izniyle bu kalemlerde 10 katı işi yapacağız. Erhan kardeşime dedim ki Kuluncaklı hemşerilerimize şunu rahatlıkla söyleyebilirsin. Tüm tarım arazilerine yapılmadık yol kalmayacak, yayla yollarına aynı şekilde yollar yapılacak. Kimin ne talebi varsa onu taahhüt edebilirsin. İnşallah geldiğimizde arazide yolu olmayan yaylalarımız kalmayacak ifadelerine yer verdi.


Malatyayı el birliğiyle ayağa kaldıracağız


Malatyanın her bölgesini çok iyi bildiğini ifade eden Başkan Adayı Sami Er, Malatyanın her tarafına gitmiş bir kardeşinizim. Tam da bugünlerde Malatyamıza lazım olan bir tecrübemiz daha var. 5 yıl TOKİde başkan yardımcılığı görevinde bulundum. TOKİnin her kademesinde bulundum. Şu anda Malatyanın inşasında en önemli kuruluş olan TOKİdir. Aynı zamanda TOKİnin iştiraki olan Emlak Konutta da yönetim kurulu üyeliğinde bulundum. Şu anda şehrin muhtelif yerlerinde rezerv alanları oluşturulup projesi hazırlanan yerler var. Konutla ilgili her şeyi TOKİ yapacak. Biz de Allahın izniyle buralara çok rahatlıkla ulaşıp, konutların sayılarını da arttıracağız. Yine çarşı inşaatınızın bir an önce ayağa kalkması için de hızlandıracağız. Allahın izniyle hiçbir endişeniz olmasın. Tecrübeli bir kardeşiniz var, bunu burada iddia ediyorum. Siz bu kardeşinize güvenin. Malatyayı el birliğiyle ayağa kaldıracağız. Yeniden küllerinden doğacak. İnşallah çok daha güzel işler yapacağımıza emin olabilirsiniz şeklinde konuştu.


Malatya ve tüm ilçeler ile dayanışma içinde olacaklarını belirten Sami Er, Allahın izniyle biz bütün halkımıza adil, adaletli bir yönetim sergileyeceğiz. Herkese aynı mesafede olacağız. Hiç kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur. Dolayısıyla bütün kardeşlerimiz, ihtiyaç sahipleri bize aynı mesafededir. Kimin ihtiyacı en fazla varsa öncelikle onun ihtiyacı karşılanacaktır. Cumhur İttifakının Belediye Başkan adayıyım. Elbette geldiğimde bütün Malatyanın Belediye Başkanı olacağım ama şimdiden diyorum ben Malatyaya hizmet için geldim, başka hiçbir gayemiz de yok. Sadece ve sadece Malatyaya hizmet için geldik. Malatyayı küllerinden yeniden ayağa kaldıracağız. Onun için diyorum ki ben bütün Malatyalıların adayım, bütün Malatyalılardan oy istiyorum. Daha önce Cumhur İttifakımızın aldığı oyun çok daha üzerinde bir oy alacağımıza inanıyoruz dedi.


Kuluncakta Erhan Cengize 5 yıl daha yetki verildiğinde bugüne kadar yaptığı hizmetlerin 10 mislini Sami başkanla birlikte yapacaktır
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Cumhur İttifakının adayı Erhan Cengize 5 yıl daha yetki verildiğinde bugüne kadar yaptığı hizmetlerin 10 mislini Büyükşehirde Sami Er ile birlikte uyum içerisinde çalışarak yapacağına inandığını belirterek, Gerek kırsal mahallelerimizde gerek ilçe merkezimizde şehrimizin değişmesi ve dönüşmesi noktasında hep beraber gayret sarf ettik. İnşallah bundan sonra da bu gayretimiz sürecek. İşte Hekimhan-Kuluncak yolu ihalesi de yapıldı, ödeneği de ayrıldı. Çalışmalara hız vererek şehrimize ilçemize ulaşımının sağlıklı bir şekilde yapılmasını hep beraber sağlayacağız ifadelerine yer verdi.


Kuluncakta 5 yılda önemli projelere imza atıldı
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ise Cumhur İttifakı olarak yerel seçimlerde Malatya ve tüm ilçelerde en iyi sonuçları alacaklarına inandığını ifade ederek, Erhan başkanım 5 yıllık süreçte önemli işler kazandırdı ilçemize. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte de sizlerin desteği ile Kuluncak ilçemizde yarım kalan projelerimizi hayata geçireceğiz diye konuştu.

YouTube Haber arası


Konuşmaların ardından yapılan dua ile Kuluncak ilçe seçim ofisinin açılışı gerçekleştirildi.
Büyükşehir Adayı Sami Er ve beraberindekiler daha sonra Kuluncak ilçesine bağlı Kızılhisar, Ilısuluk, Sultan ve Karaçayır Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekilleri ve İl Başkanları ile birlikte kırsal mahalleleri ziyaretinde 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakına destek isteyen Sami Er, göreve geldiklerinde mahallelerin başta yol ve diğer sorunları olmak üzere el birliği ile çözüme kavuşturacaklarını dile getirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.