Spor Haber Girişi : 13 Mayıs 2015 11:12

TÜRKİYE 3.'SÜ OLDULAR

Anadolu Yıldızlar Ligi Ma

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün faaliyet programında yer alan, 09 – 11 Mayıs 2015 tarihleri arasında Konya İlinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finalinde Malatya takımı Türkiye üçüncüsü oldu.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

Alınan bu başarıdan dolayı Malatya Masa Tenisi Karması sporcuları Yusuf ÇURGATAY, Arda GENÇ, Uğur BAYER, Alican Şeker Antrenörleri Ömer TEKİN ve Masa Tenisi İl Temsilcisi Nail ÖLMEZ İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’ yı makam odasında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Eryaman haber arası

Ziyaret sırasında bir açıklama Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI ‘’ ANALİG yani Anadolu Yıldızlar Liginde birbirinden güzel dereceler aldık. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Masa Tenisi Karması sporcularımız Yusuf ÇURGATAY, Arda GENÇ, Uğur BAYER, Alican ŞEKER Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finalinde üçüncü olarak ilimize dönmesi bizleri oldukça gururlandırdı. Başarılı olan sporcularımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Umarım bundan sonraki Müsabakalarda ve Şampiyonalarda yine böyle güzel dereceler alırlar. Şahsım ve kurumum adına dereceye giren sporcularımız Yusuf ÇURGATAY, Arda GENÇ, Uğur BAYER, Alican ŞEKER’i ve bu başarılı sporcularımızın yetişmesinde oldukça büyük emekleri olan il müdürlüğümüz Masa Tenisi Antrenörü Ömer TEKİN’i ve tebrik Masa Tenisi İl Temsilcisi Nail ÖLMEZ’i ve sporcularımızın  ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.