casino siteleri

Başkan adayı Geçit: İddialı bir söz ve biz bu sözü tutacağız

POLİTİKA Haber Girişi : 25 Mart 2024 14:36
Başkan adayı Geçit: İddialı bir söz ve biz bu sözü tutacağız
31 Mart seçimlerine sayıl günler kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, Çukurdere Mahal
31 Mart seçimlerine sayıl günler kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, Çukurdere Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, 6 Şubat depremine ilişkin Malatyadaki tüm olumsuz sonuçları 2 yılda ortadan kaldıracağız. Bu iddialı bir söz ve biz bu sözü tutacağız dedi.
Seçim çalışmalarına yönelik mahalle buluşmalarını sürdüren AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ve teşkilat üyeleriyle birlikte Çukurdere Mahalle sakinleriyle buluştu. Yeşilyurtta düzenlenen mahalle toplantılarında vatandaşların büyük ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Geçit, Çukurdere Mahallesindeki coşkulu kalabalığa seslendi. 31 Mart seçimlerinin ardından göreve gelmesi durumunda her mahalleye eşit hizmetle gidecekleri sözünü bir kez daha hatırlatan Geçit, toplantıya katılan yüzlerce mahallelinin alkış ve tezahüratlarıyla karşılaştı. Başkan Adayı Prof. Dr. Geçit, 6 Şubatta yıkılan Malatyayı ayağa kaldırma noktasında derslerine çok iyi çalıştıklarını da vurguladı.

Vatandaşlarımızın ilhan hocaya güveni tam
AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, TOKİ tarafından yapımı devam eden konutların kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirtti. Cumhur İttifakı olarak Yeşilyurt adayı Prof. Dr. İlhan Geçitin bu süreçte işinin ehli olarak hizmet edeceğini kaydeden Ölmeztoprak, Belediyecilik çok farklı bir şey. Eşit hizmet belediyecilikte önemlidir. Ehliyet ve liyakat çerçevesinde İlhan Geçit hocamız Yeşilyurta hizmet edecektir. İlhan hocamıza vatandaşlarımızın güveni tam. Bugün ki kalabalık bizlere bunu gösteriyor. Hocamızın göreve gelmesiyle Fahri Kayahan hangi hizmeti alıyorsa, Çukurdere mahallesi de o hizmetle buluşacaktır. Bundan şüpheniz olmasın. Deprem konutlarımızda hızlıca yükseliyor ve vatandaşlarımızın en kısa süre içerisinde güvenli konutlarına yerleştireceğiz. Bize inanın ve güvenin ifadelerini kullandı.

3 yıl sonra bambaşka bir Kiltepe göreceksiniz
Hizmet konusunda derslerine iyi çalıştıklarını vurgulayan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, Cumhurbaşkanımız geldiğinde yapılan toplantılar, Çevre ve Şehircilik Bakanımız geldiğinde yapılan görüşmeler, Emlak Konut Genel Müdürü ve Çevre Şehircilik Bakanlığının üst düzey bürokratları ile yapılan görüşmeler, AFAD yetkilileri ile yapılan görüşmelerde dedik ki 2 yılda 6 Şubat depremine ilişkin tüm olumsuz sonuçları ortadan kaldıracağız. Bu iddialı bir söz ve bu sözü Cumhur İttifakı adayları olarak gerçekleştireceğiz. Bakırcılar Çarşısı, Kasap Pazarı ve Akpınar çarşısı 1 yıl içinde hizmete girecek. 1 yılda 55 bin konut teslim edilecek. Malatyada konut sayısı diğer illere göre az teslim edildi şeklinde bir eleştiri geliyor. Diğer illere göre Malatyada yerinde dönüşüm talebi çok fazla. Böyle olunca sanki Malatyada az konut yapılmış gibi gösteriyor. Bu doğru değil. Evet, yerinde dönüşümü hızlandırabilirdik ama ne yazık ki belediyeler arasında bir uyumsuzluk söz konusu. Bugün Bostanbaşı ve Yakıncanın bitmiş olması gerekiyordu. İnşallah bizler bu konuları hızlandıracağız. Yolun altı ve üstü arasındaki gelişmişlik farkı çok önemli. Bizler ilçemizin her mahallesine eşit hizmet götürmeye söz verdik ve bu sözümüzü de tutacağız. Allahın izniyle yapacağımız hizmetler ile üç yıl sonra bambaşka bir Kiltepe göreceksiniz dedi.